سوالی دارید؟در خدمتیم.
ما که هستیم – شتابدهنده استارت

ما که هستیم

به صورت کامل با شتابدهنده استارت و اعضای تیم ما آشنا شوید

ما که هستیم2019-10-20T13:34:07+00:00

تاریخچه شکل گیری شتابدهنده استارت

شتابدهنده “استارت” در سال 1398 برای اولین بار با هدف کمک به کسب و کارهای سنتی و ایده های سنتی شکل گرفته است تا به صاحبین کسب و کارها و یا ایده هایی که خود را لایق یک کسب و کار حرفه ای و پُر از مشتری می دانند کمک کند حضور قدرتمندی در بازار داشته باشند و از رقبای خود جلو بزنند.

در بازار کسب و کار سنتی چه خبر است؟ امروزه بازار کسب و کارهای سنتی دستخوش تغییرات زیادی شده است و مثل قدیم نمی توان کسب و کاری را راه اندازی نمود و امیدوار بود که آن کسب و کار مورد توجه مخاطبان، علاقه مندان و در نهایت مشتریان آن کسب و کار قرار بگیرد؛ بالا رفتن سطح انتظارات مشتریان، افزایش رقبا، خریدهای اینترنتی، شرایط اقتصادی، پایین آمدن قدرت خرید مردم، پیشرفت تکنولوژی و خیلی موارد دیگر باعث شده است بازار کسب و کارهای سنتی مثل قدیم نباشد و مشتریان به علت داشتن گزینه های مختلف برای انتخاب یک کسب و کار و یا محصول، بسیار هوشمندانه تر تصمیم بگیرند و از میان چندین کسب و کار و یا محصول در یک رسته کاری برای برطرف نمودن نیاز خود یکی را انتخاب نمایند. همه این موارد دست به دست هم داده اند تا دو اتفاق مهم در بازار سنتی رخ دهد: “1- کسب و کارهای حرفه ای در بازار باقی بمانند، فروش خود را افزایش دهند و رشد کنند، 2- دیر یا زود کسب و کارهای معمولی برای همیشه از صحنه ی بازار حذف شوند”. بنابراین تنها راه پابرجا نگه داشتن یک کسب و کار و یا اجرای یک ایده جذاب، حرفه ای ساختن آن کسب و کار یا ایده در بازار سنتی می باشد، اگر کسب و کار و یا فردی که ایده جذابی دارد و می خواهد بر اساس آن ایده کسب و کاری را در بازار سنتی راه اندازی کند نتواند کسب و کار خود را حرفه ای بسازد و خود را با شرایط و عصر حاضر تطبیق دهند به راحتی از صحنه رقابت حذف می شود، حتی اگر بهترین ایده و بهترین محیط کسب و کار را داشته باشد اما اینها باعث موفقیت یک کسب و کار نمی شوند بلکه خیلی چیزهای دیگر باید رعایت شود تا بتوان در بازار کسب و کار، یکی از اولین انتخاب ها برای مشتریان بود. ما در شتابدهنده استارت الگوی نوین کسب و کار را برای شما به اجرا می گذاریم و به شما کمک می کنیم یک کسب و کار حرفه ای داشته باشید که سرآغاز فروش و گسترش کسب و کار و یا محصولات شما می باشد.

شتابدهنده استارت عملگرا می باشد: رویکرد شتابدهنده “استارت” کمی متفاوت با شتابدهنده های دیگر است و اولین شتابدهنده عملگرایی هستیم که کمک می کنیم کسب و کارهای موجود در بازار و ایده های جذابی که در پیله رفته اند و نمی توانند خودشان را به درستی مطرح کنند و رشد دهند با رویکرد نوین ما در شتابدهنده استارت به پروانه تبدیل شوند و استارت پیشرفت و موفقیت خود را با قدرت بزنند و در نهایت یک کسب و کار حرفه ای با استانداردهای روز در بازار سنتی داشته باشند.

اولین شتابدهنده کسب و کارها و ایده های سنتی: ما شتابدهنده استارتاپ نیستیم بلکه اولین شتابدهنده تخصصی متمرکز بر روی کسب و کارها و ایده های سنتی هستیم تا در نهایت آنها را به یک کسب و کار درجه یک و حرفه ای تبدیل کنیم و مشتریان بسیار زیادی را به سمت آنها جذب نماییم.

شتابدهنده چیست؟ امروزه شتابدهنده ها با استارتاپ ها پیوند عمیقی خورده اند اما نباید فراموش کرد ماهیت اصلی یک شتابدهنده چیست و تنها به استارتاپ محدود نمی شود؛ ماهیت یک شتابدهنده سرعت بخشیدن به عملکرد اصلی یک چیز با ارزش می باشد که در نهایت نتیجه ای ارزشمند را می سازد. شتابدهنده با بستر، امکانات، منابع و نیروی متخصص در زمینه های مختلفی که دارد باعث خلق یک چیز با ارزش می شود و روند تبدیل شدن به آن چیز با ارزش را سرعت می بخشد، در نتیجه نباید شتابدهنده را فقط به نفع استارتاپ ها مصادره به مطلوب نمود؛ بنابراین خرسندیم که برای اولین بار این نام را می آوریم: “اولین شتابدهنده تخصصی کسب و کارها و ایده های سنتی”؛ یعنی چه؟ به زبان ساده یعنی کمک به رونق بخشی و یا راه اندازی کسب و کارها و ایده های سنتی در کوچه و خیابان، اما نه به شکل همیشگی بلکه به شکل نوین، استاندارد، حرفه‌ای و به روز در این زمینه در شتابدهنده استارت‌ فعالیت می کنیم و با بستر، امکانات، منابع و نیروی متخصصی که در اختیار داریم به صورت تخصصی روی رشد کسب و کارها و ایده های جذاب سنتی کار می کنیم.

“استارت” به معنای شروع و یا آغاز می باشد و ما با تحقیقات وسیع تجربه کاربردی که در این سال ها کسب کرده ایم، استارت شروع موفقیت آمیز و پیشرفت کسب و کارها، ایده پردازان و علاقه مندان به کارآفرینی و یا اشتغال زایی در بازار سنتی را می زنیم.

حوزه های اصلی فعالیت: هدف ما در شتابدهنده استارت کمک به کسب و کارها و ایده های جذاب سنتی برای حضور موفق در بازار و ارائه محصولات آنها به مردم می باشد. ما در شتابدهنده استارت بر روی کسب و کارها و ایده های سنتی تمرکز کرده ایم و هدف ما رونق بخشیدن به کسب و کارهای سنتی و یا راه اندازی پُر قدرت ایده جذاب شما در بازار سنتی می باشد.

شتابدهنده استارت= خدمات جامع، کامل و یکپارچه در خصوص موفقیت کسب و کار و ایده جذاب سنتی

حق مردم داشتن شغل مناسب است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تیم وودس
تیم وودسمدیر عامل و موسس
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون.
سارا جونز
سارا جونزبازاریابی دیجیتال
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله
مارک وایت
مارک وایتمتخصص سئو
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی.

آیا نیاز به یک شغل خوب و سرگرم کننده دارید؟ پس به ما بپیوندید.

اگر مثل ما می خواهید به کسب و کارها و ایده پردازان کمک کنید با کمال میل از شما استقبال می کنیم

پیشنهادات کاری را مشاهده کنید

آیا شما نیاز به یک کار مناسب نیاز دارید؟به ما بپیوندید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای.

پیشنهادات کاری را مشاهده کنید

با ما در کسب و کار و یا اجرای ایده خود بدرخشید

کسب و کار و یا ایده خود را در شتابدهنده استارت قرار دهید

تا ما آن را برایتان به موفقیت برسانیم.

با ما تماس بگیرید